RODZINNA MAJÓWKA

Już 2 maja w bazie Nurkowej Narie Scuba Club będzie miało miejsce fantastyczne wydarzenie! Chcemy zaprosić wszystkich na piknik sportowo – nurkowy połączony z nurkowymi demo days!

ulotka_dl___Copy

 

Już 2 maja w bazie nurkowej Narie Scuba Club na terenie OW Krecik w Kretowinachodbędzie się Rodzinna Majówka  pod hasłem sportowo-nurkowego pikniku. Przewidzianych jest wiele atrakcji zarówno dla nurków jak i osób, które nie nurkują oraz ich dzieci.

W ofercie bazy zainteresowani znajdą kursy i specjalizacje nurkowe zarówno dla początkujących jak również bardziej zaawansowanych nurków w atrakcyjnych cenach. Osoby, które chciałyby tylko jednorazowo spróbować nurkowania i przekonać się czy jest to sposób na nowe hobby oraz spędzanie wolnego czasu, mogą zapisać się na INTRO nurkowe czyli „pierwszy raz pod wodą” z doświadczonym instruktorem. Wymagana jest jedynie podstawowa umiejętność pływania oraz trochę odwagi, gdyż doborem sprzętu oraz teoretycznym przeszkoleniem zajmie się nasza profesjonalna kadra.

 

plakat - rodzinna majówka - logotypy(2)

Zapoznajcie się koniecznie z wystawcami Nurkowych Demo Days, które odbędą się równolegle z piknikiem.

AMMONITE SYSTEM

Ammonite_logo_r

Firma Ammonite System od 5 lat z sukcesem produkuje systemy oświetlenia podwodnego dla osób nurkujących na każdym poziomie zaawansowania.
6 powodów, dla których warto używać sprzętu AmmoniteSystem:

1. Firma powstała z miłości do nurkowania. Wysoka jakość, niezawodność i walory użytkowe projektowanych i produkowanych systemów oświetleniowych wynika między innymi ze znajomości potrzeb branży. Właściciele AmmoniteSystem regularnie nurkują, aktywnie współpracują z centrami nurkowymi i słuchają opinii instruktorów. Stąd kolejne modele oświetlenia odpowiadają na rzeczywiste potrzeby branży nurkowej. Dodatkowo o jakości sprzętu decyduje fakt, że latarki przechodzą zaawansowane testy, w trakcie których badane są:

– ergonomia wygoda użytkowania
– wytrzymałość sprzęt
– niezawodność i bezpieczeństwo

2. Oświetlenie AmmoniteSystem jest w 100% projektowane i produkowane w Polsce. Między innymi dzięki temu dystrybutorzy sprzętu i użytkownicy mają zapewnioną w standardzie ekspresową obsługę gwarancyjną. Mogą także liczyć na wsparcie i pełne zaangażowanie w opracowanie nawet najbardziej wymyślnej konfiguracji systemu oświetlenia nurkowego. Z klientami i sprzedawcami AmmoniteSystem spotyka się na nurkowych eventach i testach sprzętu.

3. Najwyższa jakość “Made in Poland”. Ulokowanie produkcji w Polsce to dla AmmoniteSystem metoda na zapewnienie najwyższej jakości. Firma pracuje z najlepszymi specjalistami produkującymi elementy elektroniczne, obudowy, optykę, a także z ekspertami z zakresu obróbki. Starannie dobieramy podzespoły – jeśli pochodzą one z zagranicy, to są to wyłącznie elementy renomowanych marek głównie amerykańskich lub japońskich.

4. AmmoniteSystem stale się rozwija. Naszą pasją jest tworzenie coraz to nowych modeli oświetlenia oraz udoskonalanie topowych produktów firmy. Takie wyzwania jak silny i lekki back-up (LED ONE), czy kompaktowe światło główne (LED TWO) napędzają nas do działania. Każda sugestia ze strony użytkowników to dla Ammonite System dodatkowa inspiracja.

5. AmmoniteSystem stawia na profesjonalną dystrybucję. Mamy pełne zaufanie do certyfikowanych instruktorów nurkowych i centrów dystrybucji. I to przede wszystkim za ich pośrednictwem chcemy sprzedawać oświetlenie Ammonite System. Uważamy, że profesjonaliści to najlepsi doradcy na każdym etapie przygotowań do nurkowania. Dystrybutorom AmmoniteSystem zapewnia wsparcie gwarancyjne, merytoryczne i marketingowe.

6. AmmoniteSystem jest obecny zagranicą. Rozszerzanie rynków dystrybucji i obecność m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Rosji to także dowód na rozwój firmy. Polskie systemy oświetleniowe z amonitem w logo są doceniane na zagranicznych rynkach, ponieważ gwarantują wysoką jakość, niezawodność i estetykę wykonania z rozsądną, akceptowalną ceną.

SANTI

Santi_Logo_new_2

Podczas Pikniku zapewnimy Wam do testów najnowsze suche skafandry, a także nową kolekcję afterdive, którą będziecie mogli nabyć w atrakcyjnych cenach. Ideą, która od lat przyświeca Santi jest wspieranie nurków w tym, aby nurkowanie było jak najbardziej przyjemne, łatwe i bezpieczne. Marka Santi to dla nurków technicznych – tych, którzy idą coraz dalej w swoim doświadczeniu nurkowym – synonim najwyższej jakości i gwarancja, że sprzęt ich nie zawiedzie. Nurkowie na całym świecie od wybrzeży Kalifornii i Florydy po Koreę i Australię docenili jakość, funkcjonalność i ogromne doświadczenie, jakie włożone zostało w rozwój produktu, w którym dziś nurkują najlepsi. Skafandry Santi powstają z krawiecką precyzją – każdy jest indywidualnie krojony, klejony i testowany. Każdy powstaje z myślą o jego użytkowniku. Dzisiaj, będąc marką, ciągle zachowujemy procedury i sposób pracy małego zakładu z fundamentalną zasadą, że produkty mają być WYGODNE, FUNKCJONALNE, CIEPŁE I SUCHE!

TECLINE

TECLINE_DIVER

Wszystkie nowości jakie były na Targach Krajowych będą możliwe do testowania. Przygotowaliśmy dla Was także atrakcyjną ofertę afterdive marki Kassa.

Firma Scubatech została założona w 2002 roku przez doświadczonych instruktorów, nurków Trimixowych i rebreatherowych. Scubatech produkuje całą gamę wysokiej jakości sprzętu dla nurków rekreacyjnych jak i technicznych a w tym automatów oddechowych przeznaczonych do nurkowania w trudnych warunkach pogodowych przeważających w północnej części Europy. W ubiegłym roku świętowaliśmy 10. 000-czny automat, który został wypuszczony na rynek przez naszą firmę. Nasze regulatory są od 10 lat użytkowane z powodzeniem przez profesjonalnych nurków, wojsko, strażaków jak i nurków rekreacyjnych. Odpowiadając na potrzeby rozwijającego się runku nurkowania technicznego, stworzyliśmy nową linię sprzętową nazwaną TECLINE by Scubatech. Linia ta składa się ze skrzydeł nurkowych, uprzęży, automatów nurkowych, manometrów, zaworów, ocieplaczy pod suche skafandry, latarek i innych. Ten sprzęt dedykowany jest zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z nurkowaniem jak i dla najbardziej wymagających nurków technicznych eksplorujących nieodkryte miejsca.

tecline

MOLA MOLA

Mola_Mola_logo___Copy

Odzież ta cieszy się dużym powodzeniem wśród nurków – jest to nowoczesna bardzo ciepła bielizna, wykonana z funkcjonalnej dzianiny zimowej wysokiej jakości. Polecana jest na nurkowania w chłodnych wodach.

Zapraszamy też na stoisko MOLA MOLA – będzie to okazja do zapoznania się ze wszystkimi produktami z oferty.

Marka MOLA MOLA powstała z myślą o nurkach, sympatykach nurkowania i wszystkich osobach aktywnych fizycznie. Została stworzona w celu zapewnienia pasjonatom tego sportu możliwości wyboru szerokiej gamy odzieży z motywami grafiki nurkowej. MOLA MOLA przykłada dużą uwagę do dbałości o wysoką jakość swoich produktów. Odzież MOLA MOLA produkowana jest wyłącznie w Polsce i z bezpiecznych, certyfikowanych polskich materiałów – gwarantuje to jej trwałość, estetykę i komfort użytkowania.

Warto się wyróżnić!

nowosci