ADVANCED OPEN WATER DIVER

Chciałbyś poszerzyć swą wiedzę o nurkowaniu, odkryć głębie do których do tej pory nie dotarłeś, spróbować sił z aparatem fotograficznym pod wodą lub zostać profesjonalistą?

Fotolia_76167245_S

Advanced Open Water Diver

Wejdź na kolejny stopień swoich podwodnych umiejętności i rozpocznij zaawansowany Kurs nurka (AOWD – Advance Open Water Diver). Podczas szkolenia nauczysz się rozpoznawać podwodną faunę i florę, zapoznasz się z zasadami nurkowania głębokiego, zdobędziesz umiejętność podwodnej nawigacji. Otrzymując certyfikat PADI AOWD będziesz mieć możliwość nurkowania do 30 metrów głębokości.

Warunki uczestnictwa w kursie:

  • wiek – minimum 15 lat (Junior AOWD – minimum 12 lat),
  • certyfikat Padi Open Water Diver (OWD) lub odpowiednik innej organizacji nurkowej.

 

Przebieg kursu AOWD:

Moduł teoretyczny

W części teoretycznej otrzymasz materiały, na bazie których przyswoisz nową wiedzę, a wszelkie wątpliwości oraz pytania zostaną omówione z instruktorem przed każdym kolejnym nurkowaniem.

Moduł praktyczny

W części praktycznej na wodach otwartych, zanurkujesz na głębokość 30 m,  nauczysz się wykorzystać umiejętność nawigacji podwodnej. Dodatkowo odbędziesz trzy dowolne nurkowania aby poznać podłoże wybranej przez Ciebie specjalizacji nurkowej.

Benefity:

  • licencja nurkowa  – ADVANCE OPEN WATER DIVER,
  • możliwość nurkowania z partnerem do głębokości 30 m, bez konieczności przebywania pod nadzorem lub opieką instruktora,
  • możliwość kontynuowania szkoleń nurkowych oraz pogłębiania wiedzy w innych specjalizacjach nurkowych.