OPEN WATER DIVER

To co widoczne na co dzień przestało Cię fascynować? Stwierdziłeś, że chciałbyś zajrzeć do świata, który jest dla Ciebie zupełnie nieznany? NIE CZEKAJ! Zrób pierwszy krok podejmując się kursu PADI Open Water Diver, który pozwoli Ci opanować podstawowe umiejętności nurkowe oraz da możliwość zanurkowania z partnerem na głębokość 18 metrów.

Fotolia_69638773_S

Open Water Diver

Podczas kursu nauczysz się jak bezpiecznie przygotować sprzęt do nurkowania, jak poruszać się pod wodą, a przede wszystkim w jaki sposób poczuć to co najlepsze w nurkowaniu. Po ukończeniu kursu otrzymasz licencję nurkową PADI  OPEN WATER DIVER uznawaną w bazach nurkowych na całym świecie.

Warunki uczestnictwa w kursie:

  • wiek – minimum 15 lat (Junior OWD – minimum 10 lat),
  • podstawowa umiejętność pływania.

Przebieg kursu OWD:

Moduł teoretyczny

Część teoretyczna obejmuje zajęcia z podręcznikiem, film, wykłady instruktora, testy oraz teoretyczny egzamin końcowy, dzięki którym uzyskasz niezbędną wiedzę aby rozpocząć zajęcia na wodach otwartych.

Moduł praktyczny

Realizując część praktyczną kursu zapoznasz się ze sprzętem nurkowym, nauczysz się zanurzać oraz prawidłowo i bezpiecznie pływać pod wodą. Zdobędziesz również umiejętność prawidłowego oddychania oraz regulacji pływalności.

 

Benefity:

  • licencja nurkowa – PADI OPEN WATER DIVER,
  • podstawowe umiejętności nurkowe,
  • możliwość nurkowania z partnerem o takich samych lub wyższych uprawnieniach do 18 metrów bez konieczności przebywania pod nadzorem lub opieką instruktora,
  • możliwość zrealizowania zaawansowanego kursu PADI ADVANCED OPEN WATER DIVER oraz kursu specjalistycznego.