NASZA BAZA NURKOWA

 

NarieScubaClub_2015_eva-photography_00016

Witamy w Nowej bazie nurkowej Narie Scuba Club. Jesteśmy przekonani, że właśnie tutaj przeżyjesz niesamowitą przygodę, jaką niewątpliwie jest nurkowanie. Aby mieć pewność, że nauczysz się nurkować bezpiecznie, odpowiedzialnie, zgodnie ze standardami organizacji nurkowych LOK CMAS oraz PADI, powinieneś odbyć kurs nurkowania pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry instruktorskiej.

Nasza Baza położona jest nad przepięknym jeziorem Narie w okolicach Morąga, na którym znajduje się 19 malowniczych wysp; a miejscowość Kretowiny w której się rozineliśmy jest małym zakątkiem „raju na ziemi” na pograniczu malowniczej Warmii i czarujących Mazur z dogodnym dojazdem z każdej części Polski. Dla osób nurkujących a także „przynurków ” czeka wiele niesamowitych atrakcji, od aktywnego wypoczynku po rozkoszny relaks nad brzegiem jeziora i błogie nic nie robienie.

Baza jest w pełni wyposażona w nowy, profesjonalny, bezpieczny i regularnie serwisowany sprzęt nurkowy. Posiadamy nowo wybudowaną wiatę przystosowaną dla naszych gości jak również wysokiej klasy sprężarkę oraz bank powietrza.

Prowadzone przez nas szkolenia przeznaczone są dla początkujących nurków jak również dla tych, którzy mają większe doświadczenie w tej dziedzinie. Nawet nurkowie techniczni znajdą u nas ciekawe miejsca do penetracji dna, a księżycowy krajobraz na 30 czy 40 metrach zaskoczy nie jednego „bywalca” polskich głębin. Niedaleko nas w odległości 19 km mieści się znane tylko wytrawnym nurkom jezioro Wukśniki, w pobliżu miejscowości Miłakowo. Bezpośrednio do jeziora na głębokość 68 m schodzi stok sąsiadującego wzniesienia o wysokości 164 m – dla osób odwiedzających NSC zorganizujemy wprawę również w to fascynujące miejsce.

Naszym głównym celem jest zrzeszenie zapaleńców nurkowania, stworzenie grupy przyjaciół mających wspólną pasję, polegających na sobie w wodzie i na jej powierzchni. W takiej atmosferze, nurkowanie stanie się dla Ciebie samą przyjemnością, a zadowolenie na Twojej twarzy po wyjściu z wody będzie dla nas największą nagrodą.

Umów się z nami, zadzwoń, razem ustalimy harmonogram Twoich zajęć w taki sposób, aby był on dla Ciebie jak najbardziej efektywny i sprostał Twoim oczekiwaniom.

Mamy  możliwość organizacji miejsc noclegowych oraz wyżywienia. Prowadzimy również szkolenia basenowe na terenie Warszawy.

Przyjedź, sprawdź i zostań w naszym Klubie.

Pozdrawiamy,

Zespół Narie Scuba Club

 

Jak budowała się baza Narie Scuba Club: