NURKOWANIE PODLODOWE

Czy grałeś kiedykolwiek w hokeja na lodzie? Z pewnością większość z nas to robiła, ale wyobraź sobie, że grasz w hokeja… pod lodem – to już zupełnie inna bajka.

Nurkowanie_podlodowe__3_

Nurkowanie Podlodowe – Ice Diver

  Jeżeli lubisz nietypowe wyzwania graniczące z ekstremalną przygodą to specjalizacja PADI Nurkowanie Podlodowe dostarczy Ci spory zastrzyk adrenaliny oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy przekonani, że chodzenie po tafli lodu głową w dół sprawi niesamowitą frajdę, a nurkując w Egipcie, we Włoszech czy na Seszelach, kiedy będziesz o tym opowiadał – lokalesi będą uważali Cię za delikatnie mówiąc szaleńca. Dlatego też warto zrobić kolejną specjalizację Fotografia podwodna…

Warunki uczestnictwa w kursie:

  • ukończony kurs AOWD,
  • ukończone 18 lat.

Przebieg szkolenia:

  W trakcie minimum 3 nurkowań pod lodem nadzorowanych przez instruktora nauczymy Cię, w jaki sposób zachować kontrolowaną pływalność, jak komunikować się z prowadzącym nurkowanie jak również z grupą powierzchniową z którą będziesz połączony grubą liną. Zapoznasz się ze specjalistycznym sprzętem służącym do tego typu nurkowań, nauczysz się procedur i technik pozwalających rozwiązać problemy i opanować zagrożenia, no i oczywiście wzmocnisz swoją tężyznę fizyczną wykuwając spory przerębel przez który będziemy wchodzić pod lód.

Benefity:

  • możliwość przeżycia ekstremalnej przygody,
  • komfort psychiczny – nurkując w przyszłości w kawernach, jaskiniach czy innych przestrzeniach zamkniętych,
  • świadomość, że niewielu ludzi na świecie robiło to co Ty,
  • certyfikat ukończenia specjalizacji Nurkowanie podlodowe według standardów PADI.