SUCHY SKAFANDER

Obsikanym piankom mówimy stanowcze NIE !!!

Dry_Suit_Divers__4_

Suchy Skafander – Dry Suit

  Boli Cię cewnik, diureza daje się we znaki a „do domu” jeszcze 20 metrów? Możesz temu zaradzić wybierając kurs Dry Suit !!! Jest to flagowa specjalizacja prowadzona w Narie Scuba Club.

  Jeżeli interesują Cię nurkowania w polskich jeziorach lub w otoczeniu pięknych fiordów Skandynawii, a może chciałbyś zobaczyć świat przez soczewkę tafli lodu w trakcie nurkowania podlodowego – z pewnością nie obędzie się  bez „suchacza”. W nim nie zmarzniesz w chłodnych wodach, a z doświadczenia wiemy, że w przyszłości będzie ciężko wrócić do mokrej pianki nawet latem.

Warunki uczestnictwa w kursie:

  • ukończony kurs OWD

 

Przebieg szkolenia:

  W trakcie dwóch nurkowań na wodach otwartych pomożemy Ci oswoić się z problemami pływalności, utrzymywaniem poprawnej pozycji jak również z odpowiednią obsługą „suchacza”. Przetrenujemy kilka ćwiczeń takich jak pivot na płetwach oraz zawiśnięcie w toni. Zasymulujemy kilka sytuacji awaryjnych aby nauczyć Cię jak wyjść z opresji bez uszczerbku.

  Podczas zajęć teoretycznych dowiesz się o zasadach bezpiecznego nurkowania pozwalającego na minimalizowanie utraty ciepła w wodzie, zaprezentujemy cechy suchych skafandrów abyś mógł dokonać optymalnego wyboru planując nabycie suchego skafandra.

Pamiętaj, przy zakupie suchego skafandra w Bazie Nurkowej Narie Scuba Club –  kurs otrzymasz gratis .*

Benefity:

  • komfort i ogromna przyjemność z nurkowania,
  • wydłużenie czasu nurkowania i eksplorowania głębin,
  • prfesjonalny wygląd,
  • certyfikat ukończenia specjalizacji Suchy skafander według standardów PADI.

*Ponosisz jedynie koszty nabycia podręcznika i otrzymania certyfikatu.