WYPRAWY ZANZIBAR

Czy raj na ziemi istnieje? Tak i jest nim na pewno ZANZIBAR….

Język suahili którym porozumiewają się na Zanzibarze idealnie odzwierciedla  atmosferę i klimat tego miejsca.  Dzieli nas nie tylko dystans kilometrowy, różne strefy czasowe, ale również zachowania i priorytety którymi się kierujemy. Życie toczy się tu w tempie „POLE POLE”…każdy ma chwilę na przywitanie się w stylu JUMBO…a do rozwiązania problemu wystarczy prosty zwrot HAKUNA MATATA… Każdy z Was chociaż na chwilę musi przenieść się do miejsce gdzie czas naprawdę się zatrzymał….

 

Planujesz podróż poślubną, wakacje z rodziną, wyprawę nurkową lub niskobudżetowy wyjazd ze znajomymi? „Uszyjemy na miarę twoją podróż życia”.
Magia Afryki w tym miejscu przejawia się najbardziej spektakularnie. Połączenie błękitu Oceanu Indyjskiego oraz białego piasku to wizytówka Zanzibaru. Nazywana również wyspą przypraw jest archipelagiem należącym do Tanzanii.

W Afryce jedne z najpiękniejszych miejsc nurkowych skupiają się przy wybrzeżach wysp Zanzibar, Mafia i Pemba. W wodach Oceanu Indyjskiego spotkać możemy piękne rafy koralowe, delfiny, żółwie, ślimaki nagoskrzelne, mureny, skrzydlice, koniki morskie, nadymki, frogfish, stonefish, skorpeny i wiele innych gatunków ryb tropikalnych. A największą atrakcją jest pływanie z delfinami w ich naturalnym środowisku.

Organizujemy wyjazdy na Zanzibar w kategorii klienta indywidualnego oraz grup, wypraw nurkowych i nie tylko. Wystarczy że napiszesz czego oczekujesz.
Naszą ofertę realizujemy na indywidualne zapytanie. Będą mogli Państwo sami zdecydować jakie miejsca chcecie odwiedzić, w których hotelach się zatrzymać oraz w jaki sposób wakacje spędzić.

Na miejscu każdy z gości ma gwarancję kontaktu oraz opieki polskiego rezydenta, który od kilku lat mieszka na Zanzibarze, co pozwoli na większą integrację z kultura, tradycją, lokalnym klimatem oraz serdecznymi ludźmi. Mają Państwo gwarancję pomocy oraz opieki na miejscu.

 

Atrakcje na miejscu:

 

Dane do kontaktu:

komórka: (+48) 604 288 282

e-mail: info@nariescubaclub.pl

 

Adres email (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Temat

Treść wiadomości